Ile kosztuje perkusja dla dzieci?

Wiele dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym marzy o swojej własnej, profesjonalnej perkusji. Na zakup jednak fachowego sprzętu często jest za wcześnie, szczególnie wtedy, gdy maluch nie umie jeszcze na niej grać i niekoniecznie zna się na wszystkich sprzętach. Dlatego też, wielu rodziców postanawia w tym okresie zainwestować w perkusje dla dzieci. Takie wersje mini są strzałem w dziesiątkę, by przekonać się, czy dziecko polubi grę na nich oraz czy ma dryg muzyczny.

Perkusje dla dzieci – jest się na czym wyżyć


Perkusje dla dzieci sprawdzą idealnie u tych pociech, które zafascynowane są różnymi dźwiękami i instrumentami. Tym bardziej, że jej róznorodne wersje są tak ciekawe i do złudzenia przypominają prawdziwe perkusje znanych muzyków, które często towarzysza im na scenie. Te dla dzieci są także bardzo bogate i przede wszystkim na nich bez problemu również można nauczyć się grać.

Ile kosztuje perkusja dla dzieci?


Przeglądając oferty znanych sklepów muzycznych, można dostrzec, iż ten sprzęt posiada bardzo zróżnicowany ceny. Dobrze wyposażony model można już kupić w granicach 300 – 500 zł. Na rynku znajdzie się także sporo perkusji przeznaczonych dla starszych dzieci,których ceny wahają się już od około 1500 zł do 2500 zł. Wówczas rodzic wie, że kupuje już naprawdę świetny sprzęt, który pozwala rozwijać w młodym człowieku przepiękna pasję. W takich modelach można bowiem znaleźć między innymi: statyw prosty, statyw pod werbel, minimum dwa talerze, statyw pod hi-hat, tom holdery itp.

Comments are closed.