Perkusje Mapex Mars Rock – idealny zestaw dla wymagających

Mapex to jeden z niewielu producentów zestawów perkusyjnych na rynku, który ma w swojej ofercie sprzedażowej niezawodne perkusje praktycznie z każdej półki cenowej. W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi model Mapex Mars Rock, który skierowany jest nie tylko dla początkujących perkusistów, ale również dla osób średnio-zaawansowanych.

Dla kogo są perkusje Mapex Mars Rock?

Perkusje Mapex Mars Rock to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które poszukują perkusji łatwej do strojenia i utrzymania. Jest to także najlepszy wybór dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wydanie znacznej sumy na nowy zestaw. Perkusja Mapex Mars Rock wykonana jest w całości z brzozy, dzięki czemu będzie służyć sprawnie przez wiele długich lat użytkowania.

Co warto wiedzieć o Mars Rock?

gra na perkusji mapex

W przypadku perkusji Mapex Mars Rock warto wspomnieć o nietypowych nóżkach, które wyróżniają się tym, że są podwójne i dość masywne. Pamiętać należy również i o tym, że cały hardware dostępny jest nie tylko w zestawach, ale również oddzielnie. Do wyboru jest wariant chromowany i wykończony na czarno. W skład podstawowej konfiguracji wchodzi: centrala 22“x18”, tomy: 10“x7”, 12“x8” i 16“x14” oraz werbel: 14“x6,5”. Na szczególną uwagę zasługuje również przystępna cena. Za niecałe 2500zł można kupić naprawdę niesamowity zestaw perkusyjny, który nie zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie. Perkusję Mars Rock oraz inne modele producenta Mapex, możesz znaleźć tutaj: https://drumcenter.pl/pol_m_Perkusje_mapex-130.html

Comments are closed.